CHCI VÁS PODPOŘIT

CHCI VÁS PODPOŘIT FINANČNĚ

Přímo na účet 2601410573/2010 nebo přes

Dary, které nám poskytnete, jsou uznatelné z hlediska odpočtu hodnoty daru od základu daně (fyzické osoby), resp. od sníženého základu daně (právnické osoby), protože nám je poskytujete na charitativní, humanitární a ekologické účely.

VÝHODY Z DAROVÁNÍ PRO FO

Pro fyzické osoby jsou platná ustanovení §15, odst. (1) Zákona o daních z příjmu:

Abyste mohli dary uplatnit, musí úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhnout 2 % ze základu daně nebo v součtu činit minimálně 1.000 Kč.

Potvrzení o daru pro daňové účely Vám vystavíme na základě Vaší žádosti (stačí zaslat e-mail s Vaším jménem a adresou trvalého pobytu).

Odevzdejte včas potvrzení o daru své mzdové účtárně. Pokud jste OSVČ, uplatníte si odpočet darů z daní přímo ve svém daňovém přiznání.

VÝHODY Z DAROVÁNÍ PRO PO

Pro právnické osoby jsou platná ustanovení § 20, odst. (8) Zákona o daních z příjmu:

Abyste mohli dary uplatnit, musí úhrnná hodnota darů jedné organizaci za kalendářní rok nebo hodnota jednoho daru činit alespoň 2.000 Kč.

Jako potvrzení pro daňové účely využijete darovací smlouvu, kterou s námi máte uzavřenou, nebo Potvrzení o daru pro daňové účely, které Vám vystavíme na základě Vaší žádosti (stačí zaslat e-mailem s IČem Vaší společnosti).


PODPOŘTE NÁS, KDYŽ NAKUPUJETE

Naši milí příznivci,

pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz!

Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů - a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovatšatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek.

Jak na to:

  • Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace
  • Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.
  • Nakupte si, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!